0

Spławikowe Zawody Wędkarskie Harenda 2011

Aktualności | 2011-09-20 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Na pożegnanie lata zostały rozegrane zawody wędkarskie zorganizowane przez Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne „Harenda" w Ludwikowicach Kłodzkich i Koło Wędkarskie „Sum" z Nowej Rudy.Zawody odbyły się w dniu 17 września 2011r. na łowisku "Harendy"Przy pięknej słonecznej pogodzie do konkursu przystąpiło 22 zawodników i zawodniczek.Po odprawie i losowaniu stanowisk rywalizację rozpoczęto o godz.15,15.Tym razem do zdobycia były nagrody ufundowane przez głównego organizatora tych zawodów.Ryba tego dnia nie była zbyt łaskawa,brania były raczej ...... więcej

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa koła "Sum"

Aktualności | 2011-09-25 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Na początku złotej polskiej jesieni na zalewie w Dzikowcu zostały rozegrane kolejne zawody wędkarskie.Tym razem były to Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa koła „Sum" w Nowej Rudzie. 25 wrzesień 2011 r. okazał się dniem bardzo pięknym pod względem pogody.Na obfitość ryb też zawodnicy nie mogli narzekać,brała głównie płoć i okoń.O tym niech swiadczy wynik jednego z zawodników,który potrafił złowić ponad 10 kilogramów pięknej płoci i okonia. Do rywalizacji przystąpiło 19 zawodników i zawodniczek z okolicznych ...... więcej

Ekstremalne Zawody Pstrągowe Harenda jesień 2011

Aktualności | 2011-11-04 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Dzień 29 października 2011r pozostanie w pamięci zawodników jako wyjątkowe ekstremalne zawody pstrągowe.Po pierwsze data zawodów nie specjalnie skusiła zawodników do rywalizacji w tym dniu (wyjazdy na groby bliskich osób).Po drugie same łowisko skutecznie zniechęcało do łowienia(bardzo gęsta moczarka porastająca całe łowisko).W efekcie do zawodów przystąpiło 12 osób w tym jedna pani.Po odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy udali się na wyznaczone stanowiska.Tak jak było do przewidzenia ,złowić rybę w tych warunkach było ...... więcej

Sprawozdanie kapitana sportowego za rok 2011

Aktualności | 2012-01-18 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Zawody o mistrzostwo Koła "Sum"Nowa RudaW dniu 10 kwietnia 2011r,na stawach w Ścinawce Dolnej zostały rozegrane Zawody Wędkarskie o mistrzostwo Kola „Sum" w Nowej Rudzie.Były to zawody II turowe.Pierwsza tura została rozegrana na stawie górnym,natomiast II tura została rozegrana na stawie dolnym.Do zawodów przystąpiło 23 zawodników naszego Mistrzem Koła na 2011 r został kolega Ryszard TelusI wicemistrzem został kolega Józef MaksylewiczII wicemistrzem został kolega Tadeusz Materna IV Sowiogórskie Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta ...... więcej

Regulamin Grand Prix koła "Sum"

Aktualności | 2012-03-05 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

REGULAMIN GRAND PRIX koła nr 19"Sum" Nowa Ruda na 2012r.Dotyczy prowadzenia w sezonie 2012 dodatkowej klasyfikacji punktowej GRAND PRIX na najaktywniejszego wędkarza sezonu. 1.Cykl Grand Prix obejmuje 8 imprez wędkarskich organizowanych przez Koło PZW nr 19 „Sum" Nowa Ruda2.W klasyfikacji cyklu Grand Prix biorą udział tylko członkowie Koła PZW nr 19 „Sum" Nowa Ruda3.Prowadzona jest klasyfikacja indywidualna.4.Punktowane jest pierwsze 10 miejsc(punktacja malejąca).Za 1 miejsce-10 pkt , za 2 miejsce-9 pkt,za 3 miejsce-8pkt...........za 10 miejsce-1 pkt.5. Za samo ...... więcej

Puchar Wiosny 2012

Aktualności | 2012-03-27 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Puchar Wiosny w kole „Sum" Nowa RudaW dniu 25 marca 2012r w kole „Sum" sezon rozpoczęto zawodami wędkarskimi metodą spławikową o Puchar Wiosny. Przy wspaniałej pogodzie do konkursu przystąpiło wyjątkowo dużo wędkarzy(32 osoby zapisały się na listę startową)Po odprawie i losowaniu stanowisk wszyscy uczestnicy zawodów udali się na wyznaczone stanowiska,przygotowując sprzęt i zanęty.Punktualnie o godz 10,oo przystąpiono do wędkowania.Czas zawodów uzgodniono na odprawie na 4 godz.W czasie zawodów trwał typowo rodzinny nastrój ...... więcej

Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła "Sum"

Aktualności | 2012-04-16 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

W dniu 15 kwietnia 2012r na stawach w Ścinawce Dolnej zostały rozegrane kolejne spławikowe zawody wędkarskie, Tym razem były to zmagania o Mistrzostwo Koła „Sum" z Nowej Rudy, Mimo paskudnej pogody (padało praktycznie przez całe zawody) do zaciętej rywalizacji przystąpiło 24 zawodników z naszego koła ,w tym jedyna kobieta - koleżanka Ania Walewska.Walczono nie tylko o statuetki i medale ,ale także o punkty w klasyfikacji Grand Prix koła.Wyniki były rewelacyjne, wyłowiono w sumie przez II tury 202 ryby o łącznej wadze 179 kg, głównie był to karp . ...... więcej

II Zawody Spławikowe Aktywu Kół Okręgu Wałbrzych

Aktualności | 2012-04-24 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

W dniu 21 kwietnia 2012r zostały rozegrane II Zawody Spławikowe Aktywu Kół na zbiorniku w Kudowie Zdroju. Były to zawody drużynowe. Wystartowały 23 drużyny z Okręgu Wałbrzyskiego. Pogoda w pierwszej części zawodów była wprost fatalna (ciągłe opady deszczu), a do tego na dodatek słabiutkie brania. Teren zawodów został należycie przygotowany przez koło z Kudowy Zdroju, za co należą się słowa podziękowania. Atmosfery samych zawodów nie była w stanie zakłócić nie tylko aura, ale także mizerne wyniki. Myśle, że niebawem Okręg ogłosi ...... więcej