0

Zawody Gruntowe o Puchar Jesieni

Aktualności | 2010-09-27 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Ostatnie zawody w tegorocznym sezonie zostały rozegrane na akwenie w Dzikowcu w dniu 25 września 2010r.Były to zawody gruntowe o Puchar Jesieni.Jlość zawodników nie była zbyt imponująca mimo wspaniałej pogody.Na listę startową zapisało się 16 zawodników.Ryba nie specjalnie dala się złapać o czym świadczą wyniki zawodów.Na 16 startujących zawodników tylko 7 punktowało .Za to humory dopisywały wszystkim znakomicie.Jak zwykle po zakończeniu zawodów wszyscy przystąpili do pieczenia kiełbasek nad ogniskiem.Wyniki w załączniku.Gratulacje ...... więcej

Karaś na srebrną odznakę

Aktualności | 2010-09-22 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Karaś złowiony na zawodach o Puchar Komendanta SSR w Bartnikach dnia 19 września 2010r około godz 11,3o na pęczek białych robaków,przez kolegę Bogusława Kucharczyka, Waga 1,70 kg Długość 42 cm ... więcej

Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa Koła "Sum" w Nowej Rudzie

Aktualności | 2010-09-13 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

W dniu 12 września 2010r na akwenie w Dzikowcu zostały rozegrane zawody spławikowe o Puchar Prezesa Kola „Sum" w Nowej Rudzie.Pogoda tym razem okazała się łaskawa dla wędkarzy,co nie można powiedzieć o rybkach.Dominujacą rybaą tych zawodów okazał się okoń niezbyt wielkich rozmiarów.Do zawodów przystąpiło 28 zawodników z okolicznych kół wędkarskich.Okrasa tych zawodów były dwie urocze Panie z Wałbrzycha.które dzielnie stawiały czoła wytrawnym wędkarzom.Po 3 godzinnej walce Puchar Prezesa wywalczyl kolega Łukasz ...... więcej

Otwarte gruntowe Zawody o Puchar Jesieni

Aktualności | 2010-09-07 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Zarząd Koła „Sum" w Nowej Rudzie zaprasza wędkarzy na otwarte gruntowe Zawody Wędkarskie o Puchar Jesieni,które odbędą się na akwenie w Dzikowcu w dniu25 września 2010r.Zapisy zawodników od godz 7,oo do godz 8,oo Zawody od godz 9,oo do godz 12,oo Podliczenie i ogłoszenie wyników o godz 13,3o Wpisowe wynosi 10 zł ... więcej

Zawody spławikowe o Puchar prezesa Koła"Sum"Nowa Ruda

Aktualności | 2010-07-14 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

ZaproszenieZarząd Koła „Sum" Nowa Ruda zaprasza wędkarzy na zawody spławikowe o puchar prezesa.Zawody odbędą się w dniu 12 września 2010r o godz 9,oo na zbiorniku Dzikowiec. Zapisy zawodników od godz 7,oo do godz 8,oo Zawody od godz 9.oo do godz 12,oo Odczytanie wyników planowane jest na godz 13,3o Wpisowe wynosi 10 zł. ... więcej

Zawody Drużynowe Kół Zaprzyjażnionych Dzikowiec 2010

Aktualności | 2010-06-21 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Na akwenie w Dzikowcu w dniu 12 czerwca 2010r zostały rozegrane Zawody Drużynowe Kół Zaprzyjaźnionych. Przy sprzyjającej pogodzie do zawodów przystąpiło 9 drużyn z okolicznych Kół. Organizatorem zawodów było Koło „Sum" Nowa Ruda. Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco: I miejsce wywalczyła drużyna z Jedliny Zdroju z wynikiem 5210 pkt.w składzie: Stanisław Matejczuk Stanisław Kaczmarek Andrzej Jurczyński II lokatę zdobyła drużyna z Wałbrzycha Miasto z wynikiem 5140 pkt. W skladzie: Alicja Dlugosz Marcin Matras Łukasz ...... więcej

Zawody nocne Koła "Sum"Nowa Ruda

Aktualności | 2010-06-20 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Zawody nocne Koła „Sum" Nowa Ruda W dniu 19 i 20 czerwca 2010r. na stawach w Ścinawce Dolnej zostały rozegrane nocne zawody spławikowe. Do konkursu przystąpiło 15 zawodników z naszego koła. Pogoda tym razem okazała się łaskawsza dla wędkarzy. Zawody rozpoczęły się o godz 21,oo i trwały do godz 5,00,z godzinna przerwa o północy. Po podliczeniu wyników przez komisie sędziowską klasyfikacja przedstawia się następująco: Pierwsza lokatę wywalczył kol.Grzegorz Mastalerz z wynikiem 3770 pkt. Na drugim miejscu uplasował się kol.Jan Rynkiewicz ...... więcej

Zawody z okazji Dnia Dziecka 2010r.

Aktualności | 2010-06-03 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

Corocznym zwyczajem zorganizowane zostały zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka w dniu 30 maja 2010r na stawach w Ścinawce Dolnej.Organizatorem zawodów było Koło Wędkarskie nr19 „Sum" w Nowej Rudzie wraz z Noworudzkim Stowarzyszeniem Pro Publico Bono.Dzięki dużemu zaangażowaniu zarządu koła,a szczególnie prezesa Wacława Kuczyńskiego  impreza była doskonale przygotowana.Duzy udział w przygotowaniach miała pani Irena Caryk ze Stowarzyszenia,która zadbała o frekwencję,transport i artykuły spożywcze. Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymało paczke ze ...... więcej