Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Srebrnej Góry

Puchar Srebrnej Góry

W dniu 11 sierpnia 2012 r. koło wędkarskie w Srebrnej Górze zorganizowało Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Srebrnej Góry.W tym dniu pogoda była kapryśna i wietrzna.Do konkursu przystąpiło 11 drużyn zaproszonych z pobliskich kół wędkarskich.Po odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy punktualnie o godz. 15 przystąpili do łowienia.O większej rybie można było zapomnieć,brały tylko jazgarze i okonki,na deser wyłowiono zaledwie parę płoteczek.
Mimo niesprzyjającej pogody zawody po zaciętej walce wygrała drużyna z Nadleśnictwa Bardo.
Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z koła PAFAL Świdnica.
Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z koła Diora w Dzierżoniowie.
Na zakończenie zawodów uczestnicy zostali zaproszeni na gorący posiłek.Należy podkreślić ,że całe zawody były przygotowane znakomicie.
Gratulacje dla zwycięzców tych zawodów.Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.Lista startowa zostanie dołączona niebawem.opracował R.Telus

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • Jarosz Zbigniew Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

    zibi19531

    W dniu 09.08.2014 r. odbyły się drużynowe zawody w Srebrnej Górze .Pogoda wspaniała, akwen piękny, tylko ryby nie chciały ,,ostro'' brać,bo zawody odbywały się po południu ,od 15.00 - 18.00.Na haczykach lądowały tylko okonki i jazgary . Było 10 stanowisk w 3-ch sektorach . Koło ,,Sum'' , mimo słabych brań ,zajęło 6-te miejsce .Ale impreza była wspaniała ....pozdrowienia dla koła w Srebrnej Górze ....,,uczestnicy.

  • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    misiek7

    Na liście startowej są małe błędy w podliczeniu wyników ale to nie zmienia całej klasyfikacji.Zawody jak najbardziej udane,akwen świetnie utrzymany.Pozdrowienia od koła "Sum"

  • Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    pleban1

    Jak wynika z relacji impreza przednia, organizatorka Pani DANUSIA wspaniała – takiej kobitki z „jajami” tylko pozazdrościć!
    Pogoda niebyła taka zła – nagrody extra.
    Pozdrowienia