Relacja z zawodów charytatywnych

W dniu 6.08.2017 po raz kolejny nasze koło zorganizowało zawody charytatywne. W tym roku zbieraliśmy na leczenie i rehabilitację Jessici. Dziewczynka cierpi na rzad chorobę Niemanna-Picka typu "C"  tzw. dziecięcy Alzheimer , atakuje i uszkadza po kolei wątrobę mózg trzustkę, nerki. I tak na zalewie w Dzikowcu na odprawie stawiło się 25 zawodników w tym 3 panie. Od samego początku rybka współpracowała z wędkarzami, łowiono przeważnie ukleje, płocie i leszczyki, ale i trafił się jeden karp. O godzinie 13.00 sędziowie dali sygnał do zakończenia się zawodów i przystąpiono do warzenia ryb. I tak pierwsze miejsce z wynikiem 6850 zdobył kol. Mateusz Dubik, drugi był kol. Marcin Tworożyński z wynikiem 5810, a trzecią pozycję wywalczył kol. Dariusz Raszyk z wynikiem 4640. Wszyscy zebrani zostali zaproszeni na kiełbaski z ogniska i pyszny bigos. Po posiłku około godziny 14.00 rozpoczął się kolejny punkt naszego spotkania a mianowicie aukcja przedmiotów przekazanych przez darczyńców.  I tu, jak co roku osoby zgromadzone nas nie zawiodły i licytacja przebiegła sprawnie a co najważniejsze wszystkie przedmioty zostały sprzedane. Po wstępnych obliczeniach w tym roku zebraliśmy około 3000 zł, które na dniach zostaną przekazane na fundację z przekierowaniem na Jessice. W tym miejscu bardzo, ale to bardzo chcemy podziękować wszystkim darczyńcą za pomoc w organizacji zawodów, wszystkim osobą zabranym na zalewie w Dzikowcu za hojność, kol. Andrzejowi Polakowi Prezesowi Okręgu Wałbrzych za to, że zaszczycił nas swoją obecnością w tak ważnych dla nas zawodach i wszystkim, którzy choć cegiełkę dołożyli do organizacji całej imprezy.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY