Zawody z okazji Dnia Dziecka

W dniu 29.05.2017 na stawach w Ścinawce Dolnej po raz kolejny nasze koło wraz z Noworudzkim Stowarzyszeniem Pro Publico Bono zorganizowało zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Pogoda od samego rana była wyśmienita . Już przed godz. 9.00 zaczęli się zjeżdżać pierwsi zawodnicy a do godziny 10.00 na listę startową zapisało się 38 młodych adeptów wędkarstwa .Przez ten czas dzieci nie stały bezczynnie bo zostały zaproszone do małych warsztatów florystycznych zorganizowanych przez kwiaciarnię Galeria Kwiatów ze Słupca. Dzieci przy dźwiękach młodzieżowej muzyki komponowały własne bukiety z ciętych kwiatów przy pomocy rodziców, pani kwiaciarki i koleżanki Doroty Majewskiej  . O godz. 10.00 prezes przywitał wszystkich zgromadzonych i przystąpiliśmy do losowania stanowisk. O godz. 10,30 kapitan sportowy dał znak o rozpoczęciu zawodów.  Już od pierwszych chwil ryby zaczynały się meldować na haczykach naszych wędkarzy . Łowiono przeważnie karpie ,liny, wzdręgi i karasie. Po upływie 2 godzin sędziowie zakończyli zawody i przeszli do warzenia ryb. Wyniki były naprawdę bardzo ciekawe . I tak pierwsze miejsce zdobyła Daria Palarz z wynikiem 6920, na drugim miejscu zameldował się kolega Wąż Kamil z wynikiem 6240 a na trzecim miejscu wylądowali Radomiński Wiktor i Pytel Adrian z identycznym wynikiem a mianowicie 5750. Ale jak co roku u nas nie ma przegranych każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom ,paczkę ze słodyczami i wędkę typy bat . Z tego miejsca bardzo serdecznie pragniemy podziękować Stowarzyszeniu Pro Publico Bono , Burmistrzowi miasta Radków , Burmistrzowi miasta Nowa Ruda , panu Piotrowi Zakrockiemu ze sklepu wędkarskiego Amur , pani Karolinie Palarz z kwiaciarni Galeria Kwiatów , panu Ryszardowi Telusowi za wspaniały materiał filmowy, oraz całemu zarządowi koła wędkarskiego SUM za zaangażowanie w organizację tej imprezy.  Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy.