Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Relacja z Zawodow o Mistrzostwo Kola w spławiku

Mistrzostwo Koła

Nie na darmo mowią że wedkarstwo uczy pokory.Dowodem na to były Zawody Splawikowe o Mistrzostwo kola rozegrane w dniu 9 kwietnia 2017r. na akwenie w Dzikowcu.Były to pierwsze zawody organizowane przez nasze koło wędkarskie w tym roku oraz debiut nowego kapitana sportowego Grzegorza Kozaka .Na liste startową raczyło się zapisać 15 zawodników w tym jeden młodzik i jedna przedstawicielka płci pieknej.Nie jest to moze ilość imponujaca na koło liczace ponad 400 wędkarzy.W zasadzie mnie to nie dziwi ,od dawna coraz mniej wędkarzy bierze udział w tego typu rywalizacji.Pogoda jak na te porę roku raczej dobra.Ale juz o braniach rybek raczej nie można zaliczyć do udanych.;Gratulacje dla nowego mistrza kola kol. Macieja Palki na ten rok.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Telus Ryszard Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    misiek7

    Masz racje Jerzy humory rzeczywiście dopisały. Natomiast rybki zastrajkowały tego dnia, a starszy ogniskowy przypalił cebulkę. Mimo to kiełbaska i tak była pyszna. Odbijemy to sobie na Owieśnie. Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

  • Wiktorski Jurek Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    viktor0

    Brawa dla zwycięzców,jak również dla wszystkich uczestników.Rybki nie dopisały ale humory i pogoda jak najbardziej,Jak Ryszard napisał woda uczy pokory a ja dodam że nie co dzień jest św.Jana.Pozdrawiam.