Drużynowe Zawody Wędkarskie w Lądku Zdroju

Dzień 11 października 2009r nie napajał zbyt optymistyczna pogodą. Było względnie ciepło ,ale deszcz nie dawał zapominać o sobie. W tym dniu zostały rozegrane zawody drużynowe wśród zaprzyjaźnionych ościennych kół.Stawy położone w pięknej uzdrowiskowej miejscowości ,jakim jest Lądek Zdrój, przywitały nas mżawką, ale cóż to jest dla prawdziwego wędkarza,który nieraz zmaga się z aura.Gospodarz stawów należycie przygotował miejsce do rozegrania zawodów spławikowych. Na starcie zameldowało się 5 drużyn w składach czteroosobowych ,którzy po odprawie udali się na wybrane stanowiska.Po pasjonującej walce z ryba i od czasu do czasu z deszczem,na pierwszym miejscu uplasowała się I drużyna z Lądka Zdroju. II lokatę zajęła II drużyna z tego samego koła.Na III miejscu plasowała się drużyna ze Stronia Śląskiego.Nasza drużyna zajęła IV lokatę w składzie kol.Jerzy Kwaśniewski,Bogdan Kucharczyk,Piotr Łaptuch oraz Łukasz Łaptuch. Indywidualnie pierwsze miejsce zajął kol.Grzegorz Grosicki z koła w Lądku Zdroju,na drugiej pozycji uplasowal się kol.Kazimierz Szkudlarek z koła w Lądku Zdroju.III lokate wywalczyl kol.Wiktor Markiewicz z koła w Lądku Zdroju.Jak widac na załaczonym obrazku prym wiedli zawodnicy z Lądka Zdroju.Po zakończonych zawodach gospodarz nie zapomniał o smacznym poczęstunku w postaci pysznej kiełbaski oraz kaszanki z rożna. Na koniec zawodów aura okazała się łaskawa dla wędkarzy. Pragne serdecznie pogratulowac zwycięzcom zawodów oraz podziękować gospodarzowi za milą i serdeczną atmosfere. Do zobaczenia w następnym sezonie wędkarskim.

Opracował misiek7